Darbo laikas: I-IV 8:00-17:00; V 8:00-16:00.

Mob.: +370 653 91613 | El. paštas: [email protected]

VAIZDO APSAUGA IR KODAVIMAS

EKTRA pirmoji Baltijos šalyse išbandžiusi ir panaudojusi Conax kodavimo sistemą siekiant užkoduoti skaitmeninį signalą. Šis kelias prasidėjo 2004 metais, EKTRA inžinierių komanda kartu su direktoriumi susitiko su Conax AS aptarti galimybes ir sąlygas. Šio susitikimo rezultatas - pirmieji Conax kodavimo bandymai ir sutarties pasirašymas Lietuvoje. Nuo šios sutarties prasidėjo sėkmingas Conax AS kelias Lietuvos rinkoje, o EKTRA išbandė Conax CAS5 versijos koduotę.

Vaizdo apsauga ir kodavimas yra neatsėjama srauto perdavimo dalis norint apsaugoti jį nuo neteisėto panaudojimo. Mūsų patirtis vaizdo apsaugoje ir kodavime leidžia konsultuoti ir integruoti įvairaus lygio sprendimus nuo paslėptų žymeklių (angl. fingerprinting) iki pilno srauto užkodavimo ir dekodavimo. Atstovaudami NAGRA kodavimo sistemas kurios leidžia apsaugoti bet kokį srautą ar vaizdą visuose žinomose platformose nuo DVB signalo iki internetinio srauto (pvz. integruoti Multi-DRM sprendimai su PlayReady, FairPlay ir Widevine palaikymu).

PALIKITE UŽKLAUSĄ

Turime praktinę patirtį, patys naudojame kiekvieną dieną ir galime pasiūlyti visus NAGRA vaizdo apsaugos ir kodavimo produktus:

EKTRA - vienintelis oficialus NAGRA kodavimo sistemų atstovas Baltijos šalyse, kuris gali pasiūlyti ir kodavimo sistemą Cloud pagrindu.

Jeigu neradote tinkamo sprendimo palikite užklausą ir mes susisieksime.

  • Jūs esate čia:  
  • PASLAUGOS
  • VAIZDO APSAUGA IR KODAVIMAS