Darbo laikas: I-IV 8:00-17:00; V 8:00-16:00.

Mob.: +370 653 91613 | El. paštas: [email protected]

EKTRA bendradarbiauja su Corning

2015 metais EKTRA pradėjo bendradarbiauti su šviesolaidinių kabelių gamybos lyderiu Corning įmone. Corning – yra vienas iš rinkos lyderių pasaulyje šioje srityje. Daugiau kaip 160 metų naudoja sava unikalią patirtį produkcijos gamybai iš specialaus stiklo, keramikos ir optinės fizikos. Corning formuoja palankų pagrindą, kuris sujungia bizneso ir namo nišas bei žmones visame pasaulyje.

EKTRA - oficialus Conax AS atstovas Baltijos šalyse

EKTRA pirmoji Lietuvoje išbandžiusi ir panaudojusi Conax kodavimo sistemą siekiant užkoduoti signalą. Šis kelias prasidėjo 2004 metais, EKTRA inžinierių komanda kartu su direktoriumi susitiko su Conax AS aptarti galimybes ir sąlygas. Šio susitikimo rezultatas - pirmieji Conax kodavimo bandymai ir sutarties pasirašymas Lietuvoje. Nuo šios sutarties prasidėjo sėkmingas Conax AS kelias Lietuvos rinkoje, o EKTRA išbandė Conax CAS5 versijos koduotę.

Po dviejų metų EKTRA atnaujino Conax kodavimo sistemą į pažangesnę ir naujesnę Conax CAS7. 2011 metais EKTRA pirmoji pasaulyje įdiegė ir išbandė pačią naujausią Conax Contego kodavimo sistemą. Glaudžiai bendradarbiaudama su Conax AS ir siekdama patenkinti klientų lūkesčius, nuolat atnaujina ir gauna pačias pažangiausias Conax kodavimo technologijas. Dėka šio įdirbio EKTRA gali pasiūlyti ypatingai gerus kodavimo sprendimus.

Keičiasi Conax modulių pardavimo politika

Conax nuolat rūpinasi savo klientais, tobuliną ir modernizuoją kodavimo sistemą. Nuo birželio 25 d. siekiant patobulinti modulių palaikymą ir logistiką, visi Conax modulių užsakymai bus vykdomi tik per Conax arba oficialus Conax atstovus. Priminame, kad EKTRA yra oficialus Conax atstovas Baltijos šalyse.

EKTRA - oficialus Teleste atstovas Baltijos šalyse

Uždaroji akcinė bendrovė EKTRA pasirašė atstovavimo sutartį  su suomišku tinklų įrangos gamintoju Teleste.  Nuo  2013 metų balandžio 1 d. UAB "EKTRA" - vienintelis oficialus Teleste SA atstovas Baltijos šalyse. Norėdami užtikrinti tinkamą įrangos, sprendimų pasiūlą ir palaikymą, renkamės tik aukščiausios kokybės įrangos gamintojus. Jau 2000 metais, kai pirmą kartą susipažinome su Teleste atstovais ir įranga, pasirinkome šį gamintoją kaip vieną iš pagrindinių mūsų įrangos tiekėjų. Esame išbandę didžiają dalį Teleste TV įrangos. Nuo šių metų balandžio 1 dienos esame oficialus Teleste atstovas. Džiaugiamės, kad sutampa mūsų ir Teleste vizijos į TV rinkos ateitį. Stengsimės ir toliau tobulėti, bei laikytis savo misijos ir vizijos. Teleste tai aukščiausios kokybės telekomunikacijos įranga profesionalams! Nuo daliklių iki pilnai sukomplektuotų bazinių stočių. Jeigu turite klausimų arba norite įsigyti Teleste gamybos įrangos, kreipkitės į mūsų darbuotojus, kurie mielai pakonsultuos Jus ir paruoš komercinį pasiūlymą.

EKTRA - oficialus Polytron atstovas Lietuvoje

Uždaroji akcinė bendrovė EKTRA oficialus atstovas įmonės Polytron iš Vokietijos, gaminanti KTV tinklų įrangą. Norėdami užtikrinti tinkamą įrangos, sprendimų pasiūlą ir palaikymą, renkamės tik patikimus įrangos gamintojus. Jau 2002 metais, kai pirmą kartą susipažinome su Polytron atstovais ir įranga, pasirinkome šį gamintoją kaip vieną iš pagrindinių mūsų KTV įrangos tiekėjų. Esame išbandę didžiają dalį Polytron TV įrangos. Džiaugiamės, kad sutampa mūsų ir Polytron vizijos į TV rinkos ateitį. Stengsimės ir toliau tobulėti, bei laikytis savo misijos ir vizijos. Polytron tai aukščiausios kokybės telekomunikacijos įranga ne didelių tinklų profesionalams ir ne tik! Nuo palydovinių, eterinių ir ktv daliklių, iki pilnai sukomplektuotų bazinių stočių. Jeigu turite klausimų arba norite įsigyti Polytron gamybos įrangos, kreipkitės į mūsų darbuotojus, kurie mielai pakonsultuos Jus ir paruoš komercinį pasiūlymą.

  • Jūs esate čia:  
  • NAUJIENOS