Darbo laikas: I-IV 8:00-17:00; V 8:00-16:00.

Mob.: +370 653 91613 | El. paštas: info@ektra.lt

SKAITMENINĖ TV ĮRANGA

Nuo 2004 metų, kai pradėjome siūlyti savo klientams skaitmeninės televizijos paslaugas, atsirado poreikis aukštos kokybės, bet sąlyginai mažų investicijų reikalaujančios, skaitmeninės televizijos įrangos. Nuolat tobulėjame ir ieškome geriausios skaitmeninės televizijos įrangos kokybės/kainos santykio.

Jau turime sukaupę pakankamai didelį kiekį patirties ir žinių, todėl galime pasiūlyti Jūsų lūkesčius atitinkančią įrangą. Kiekviena nauja įranga (pvz. skaitmeninis priedėlis ar kt.) testuojama mūsų skaitmeninėje stotyje. Kiekvienas neatitikimas kruopščiai peržiūrimas ir pašalinimas. Tik praeidama tokį sunkų testavimo kelią galutinė įranga gali patenkinti vartotoją.

Sparčiai besikeičiant standartams ir technologijoms skaitmeninės TV įranga keičiasi. Todėl ir mes keičiame reikalavimus įrangai, kiekvieną kartą jie tampa griežtesni. Kruopščiai atrinkta įranga, kuri praėjo mūsų testus ir šiuo metu yra sandėlyje, yra prieinama viešai mūsų parduotuvės tinklalapyje: www.skaitmeninisimtuvas.lt

Atkreipkite dėmesį į Meanta produkcijos liniją. Nuo 2009 metų sėkmingai vystomas prekinis ženklas susilaukė didelio tarptautinio susidomėjimo. Meanta ženklu yra paženklinta tik aukščiausios kokybės įranga.

MEANTA CR2010HD PVR

Skaitmeninės kabelinės televizijos įrašantys imtuvas. Palaiko Conax kodavimą.

  • Jūs esate čia:  
  • PASLAUGOS
  • SKAITMENINĖ TV ĮRANGA